| Technische Specificaties |
| Beeldscherm: |
| Beeldschermdiagonaal: | 60,5 cm (23.8") |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | t_no |
| HD type: | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Helderheid: | 300 cd/m² |
| Soort paneel: | LCD |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Maximale refresh snelheid: | 100 Hz |
| RGB-kleurruimte: | sRGB |
| Antireflectiescherm: | t_yes |
| Kleurbereik: | 100 procent |
| Technische Specificaties |
|
| Processor: |
| Processorfabrikant: | Qualcomm |
| Processorfamilie: | Snapdragon |
| Aantal processorkernen: | 8 |
| Processor aantal threads: | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor: | 2,97 GHz |
| Processor cache: | 30 MB |
| Technische Specificaties |
|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU): |
| Copilot+ PC: | t_yes |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU): | Qualcomm Hexagon |
| NPU-prestaties tot: | 45 TOPs |
| Technische Specificaties |
|
| Geheugen: |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Intern geheugentype: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen: | 16 GB |
| Geheugen form factor: | On-board |
| Technische Specificaties |
|
| Opslagmedia: |
| Totale opslagcapaciteit: | 512 GB |
| Opslagmedia: | SSD |
| Totale capaciteit SSD′s: | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD′s: | 1 |
| SSD capaciteit: | 512 GB |
| SSD interfaces: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | t_yes |
| SSD-vormfactor: | M.2 |
| Soort optische drive: | t_no |
| Technische Specificaties |
|
| Grafisch: |
| Aparte grafische adapter: | t_no |
| Discreet grafische adapter model: | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter: | t_yes |
| Interne-GPU-fabrikant: | Qualcomm |
| Familie ingebouwde grafische adapter: | Qualcomm Adreno |
| On-board graphics adapter model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Technische Specificaties |
|
| Audio: |
| Ingebouwde luidsprekers: | t_yes |
| Ingebouwde microfoon: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Camera: |
| Ingebouwde camera: | t_yes |
| Cameraresolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Camera HD-type: | Full HD |
| Privacycamera: | t_yes |
| Type privacy: | Privacysluiter |
| Infrarood (IR) camera: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Netwerk: |
| Wifi: | t_yes |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne: | 2x2 |
| Ethernet LAN: | t_yes |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | t_yes |
| Bluetooth-versie: | 5.3 |
| Technische Specificaties |
|
| Poorten & interfaces: |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C: | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| HDMI versie: | 2.1b |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Design: |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gecertificeerd Refurbished: | t_no |
| Technische Specificaties |
|
| Prestatie: |
| Type product: | Alles-in-één-pc |
| Trusted Platform Module (TPM): | t_yes |
| Windows Hello: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Software: |
| Architectuur besturingssysteem: | 64-bit |
| Inclusief besturingssysteem: | Windows 11 Home |
| Trial-software: | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days |
| Technische Specificaties |
|
| Energie: |
| AC-adapter, vermogen: | 90 W |
| AC-adapterfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 19 V |
| Technische Specificaties |
|
| Gewicht en omvang: |
| Breedte apparaat (met standaard): | 540 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 210 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 434 mm |
| Gewicht (met standaard): | 5,47 kg |
| Diepte ( zonder voet ): | 18 mm |
| Technische Specificaties |
|
| Certificaten: |
| Certificaten van naleving: | REACH |
| Technische Specificaties |
|
| Duurzaamheid: |
| Duurzaamheidscertificaten: | EPEAT Silver, EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Technische Specificaties |
|
| Inhoud van de verpakking: |
| Inclusief muis: | t_yes |
| Muisconnectiviteit: | Draadloos |
| Muis inbegrepen op geselecteerde markten: | Y |
| Toetsenbord inbegrepen: | t_yes |
| Toetsenbordconnectiviteit: | Draadloos |
| Toetsenbord inbegrepen op geselecteerde markten: | Y |
| Toetsenbordindeling: | AZERTY |
| Taal toetsenbord: | Belgisch |
|