Dagelijkse productiviteit
Bedenk eens hoe vaak u uw toetsenbord gebruikt. Daarom hebben wij de tijd genomen om een toetsenbord te ontwerpen dat comfortabel in gebruik is, zodat u elke dag productief aan de slag kunt - en de hele dag mocht dat nodig zijn.
| Technische Specificaties |
| Toetsenbord: |
| Aanbevolen gebruik: | Kantoor |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Aansluiting: | USB |
| Aanwijsapparaat: | t_no |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok: | t_yes |
| Copilot-toets: | t_yes |
| Afstand tussen toetsen: | 3 mm |
| Land van herkomst: | China, Thailand |
| Technische Specificaties |
|
| Design: |
| Backlight: | t_no |
| Kleur van het product: | Zwart |
| HP-segment: | Bedrijf |
| Technische Specificaties |
|
| Kenmerken: |
| Snoerlengte: | 1,8 m |
| Technische Specificaties |
|
| Energie: |
| Type stroombron: | USB |
| Technische Specificaties |
|
| Muis: |
| Inclusief muis: | t_no |
| Technische Specificaties |
|
| Minimale systeemeisen: |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Minimale systeemeisen: | USB Type-A port |
| Technische Specificaties |
|
| Duurzaamheid: |
| Naleving van duurzaamheid: | t_yes |
| Duurzame technologieën en materialen: | 75% PCR-materiaal; recyclebare verpakking |
| Certificaten van naleving: | EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Technische Specificaties |
|
| Brand-specifieke functies: |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (ABB) 198701843597; (AC3) 198701843702 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 198701843597 |
| Technische Specificaties |
|
| Gewicht en omvang: |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 436 x 138 x 20,5 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 460 g |
| Gewicht: | 460 g |
| Technische Specificaties |
|
| Verpakking: |
| Breedte verpakking: | 453 mm |
| Diepte verpakking: | 170 mm |
| Hoogte verpakking: | 27 mm |
| Gewicht verpakking: | 605 g |
| Technische Specificaties |
|
| Inhoud van de verpakking: |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Technische details: |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Technische Specificaties |
|
| Overige specificaties: |
| Compatibiliteit: | Compatibel met pc′s met USB-A-poort. |
| Compatibele besturingssystemen: | Windows 11; Windows 10 |
| Diepte: | 138 mm |
| Hoogte: | 20,5 mm |
| Breedte: | 436 mm |
| UNSPSC-code: | 43211706 |
| Technische Specificaties |
|
| Koolstofvoetafdruk: |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e): | 10 |
| Technische Specificaties |
|
| Logistieke gegevens: |
| Gewicht pallet (imperiaal): | 507,8 kg (1119.5 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal): | 1199,9 x 1000 x 2111,8 mm (47.2 x 39.4 x 83.1") |
| Afmetingen pallet (B x D x H): | 1200 x 1000 x 2112 mm |
| Pallet brutogewicht: | 507,8 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet: | 60 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag: | 6 stuk(s) |
|
Beschikbare opties:
Recyclagebijdrage, Bebat: