| Technische Specificaties |
| Processor: |
| Processorfabrikant: | Qualcomm |
| Processorfamilie: | Snapdragon |
| Processorgeneratie: | Snapdragon X |
| Processormodel: | X1-26-100 |
| Aantal processorkernen: | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor: | 3 GHz |
| Processor cache: | 30 MB |
| Aantal geïnstalleerde processoren: | 1 |
| Technische Specificaties |
|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU): |
| Copilot+ PC: | t_yes |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU): | Qualcomm Hexagon |
| NPU-prestaties tot: | 45 TOPs |
| Technische Specificaties |
|
| Geheugen: |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Maximum intern geheugen: | 16 GB |
| Intern geheugentype: | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen: | 8448 MHz |
| Geheugen kanaal: | Dubbelkanaals |
| Technische Specificaties |
|
| Opslagmedia: |
| Totale opslagcapaciteit: | 512 GB |
| Opslagmedia: | SSD |
| Soort optische drive: | t_no |
| Totale capaciteit SSD′s: | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD′s: | 1 |
| SSD capaciteit: | 512 GB |
| SSD interfaces: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | t_yes |
| SSD-vormfactor: | M.2 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | t_no |
| Technische Specificaties |
|
| Grafisch: |
| Aparte grafische adapter: | t_no |
| Ingebouwde grafische adapter: | t_yes |
| Discreet grafische adapter model: | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant: | Qualcomm |
| Familie ingebouwde grafische adapter: | Qualcomm Adreno |
| On-board graphics adapter model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Technische Specificaties |
|
| Prestatie: |
| Wachtwoordbeveiliging: | t_yes |
| Password bescherming: | HDD, Supervisor |
| Trusted Platform Module (TPM): | t_yes |
| Type product: | Mini PC |
| Ingebouwde luidsprekers: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Netwerk: |
| Ethernet LAN: | t_yes |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 100,1000 Mbit/s |
| Wifi: | t_yes |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller: | Qualcomm |
| Soort antenne: | 2x2 |
| Bluetooth: | t_yes |
| Bluetooth-versie: | 5.3 |
| Technische Specificaties |
|
| Poorten & interfaces: |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A: | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C: | 1 |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort versie: | 1.4a |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| HDMI versie: | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Energie: |
| Netvoeding: | 65 W |
| Technische Specificaties |
|
| Design: |
| Type behuizing: | Mini PC |
| Kleurnaam: | Eclipse Black |
| Volume: | 1 l |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Horizontaal/Verticaal |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | t_yes |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Technische Specificaties |
|
| Software: |
| Inclusief besturingssysteem: | Windows 11 Pro |
| Technische Specificaties |
|
| Beeldscherm: |
| Inclusief monitor: | t_no |
| Technische Specificaties |
|
| Audio: |
| Audiosysteem: | High Definition Audio |
| Aantal luidsprekers: | 1 |
| Technische Specificaties |
|
| Eisen aan de omgeving: |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag: | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag: | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf: | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag: | 0 - 12192 m |
| Technische Specificaties |
|
| Gewicht en omvang: |
| Breedte: | 179 mm |
| Diepte: | 182,9 mm |
| Hoogte: | 34,5 mm |
| Gewicht: | 1,13 kg |
| Technische Specificaties |
|
| Inhoud van de verpakking: |
| Inclusief muis: | t_yes |
| Muisconnectiviteit: | Bedraad |
| Toetsenbord inbegrepen: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Certificaten: |
| Certificering: | ENERGY STAR 9.0EPEAT Gold RegisteredGREENGUARDRoHS compliantTCO Certified 10.0VOC Report |
| Technische Specificaties |
|
| Toetsenbord: |
| Toetsenbordconnectiviteit: | Bedraad |
|
Beschikbare opties:
Recyclagebijdrage, Bebat: