De HP EliteStudio 8 AiO G1i AI-pc biedt AI-prestaties dankzij de nieuwste Intel Core Ultra-processor[2] en een NPU tot 13 TOPS[3]. Plus: topbeveiliging, tot 4 TB M.2 opslag[4] en een strak design.
| Technische Specificaties |
| Beeldscherm: |
| Beeldschermdiagonaal: | 68,6 cm (27") |
| Resolutie: | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen: | t_yes |
| HD type: | Quad HD |
| Helderheid: | 350 cd/m² |
| NTSC-dekking (normaal): | 72 procent |
| RGB-kleurruimte: | NTSC |
| Antireflectiescherm: | t_yes |
| Kleurbereik: | 72 procent |
| Technische Specificaties |
|
| Processor: |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Processorfamilie: | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel: | 235 |
| Aantal processorkernen: | 14 |
| Processor aantal threads: | 14 |
| Maximale turbofrequentie van processor: | 5 GHz |
| Prestatiekernen: | 6 |
| Efficiënte kernen: | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 4,4 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie: | 3,4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie: | 2,9 GHz |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor basisvermogen: | 65 W |
| Maximaal turbovermogen: | 121 W |
| Technische Specificaties |
|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU): |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU): | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning: | t_yes |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten: | t_yes |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU: | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot: | 27 TOPs |
| NPU-prestaties tot: | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot: | 6 TOPs |
| Technische Specificaties |
|
| Geheugen: |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Intern geheugentype: | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen: | 64 GB |
| Geheugenslots: | 2 |
| Geheugen slots type: | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen: | 5600 MHz |
| Geheugenlayout: | 1 x 16 GB |
| Geheugen form factor: | DIMM/SO-DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens: | 5600 MT/s |
| Non-ECC: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Opslagmedia: |
| Totale opslagcapaciteit: | 512 GB |
| Opslagmedia: | SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd: | 1 |
| Totale capaciteit SSD′s: | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD′s: | 1 |
| SSD capaciteit: | 512 GB |
| SSD interfaces: | PCI Express |
| NVMe: | t_yes |
| SSD-vormfactor: | M.2 |
| Soort optische drive: | t_no |
| Technische Specificaties |
|
| Grafisch: |
| Aparte grafische adapter: | t_no |
| Discreet grafische adapter model: | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter: | t_yes |
| Interne-GPU-fabrikant: | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter: | Intel Graphics |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Technische Specificaties |
|
| Audio: |
| Ingebouwde luidsprekers: | t_yes |
| Ingebouwde microfoon: | t_yes |
| Audiochip: | Realtek ALC3252 |
| Technische Specificaties |
|
| Camera: |
| Ingebouwde camera: | t_yes |
| Totaal aantal megapixels: | 5 MP |
| Infrarood (IR) camera: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Netwerk: |
| Wifi: | t_yes |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Fabrikant van de WLAN-controller: | Intel |
| WLAN-controller-model: | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Soort antenne: | 2x2 |
| Ethernet LAN: | t_yes |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | t_yes |
| Bluetooth-versie: | 5.4 |
| Technische Specificaties |
|
| Poorten & interfaces: |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A: | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C: | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten: | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | t_yes |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten: | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| HDMI versie: | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Design: |
| Kleurnaam: | Pike silver |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Introductie jaar: | 2025 |
| Land van herkomst: | Tsjechische Republiek |
| Technische Specificaties |
|
| Prestatie: |
| Type product: | Alles-in-één-pc |
| Markt positionering: | Bedrijf |
| Chipset moederbord: | Intel Q870 |
| Technische Specificaties |
|
| Software: |
| Inclusief besturingssysteem: | Windows 11 Pro |
| Voorgeïnstalleerde software: | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP PC Hardware Diagnostics (Windows) |
| Meegeleverde software: | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Technische Specificaties |
|
| Processor speciale functies: |
| Intel® Turbo Boost Technology: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Brand-specifieke functies: |
| HP Support Assistant: | t_yes |
| HP-segment: | Bedrijf |
| HP Kunstmatige intelligentie: | AI PC |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199485334202 |
| Technische Specificaties |
|
| Energie: |
| AC-adapter, vermogen: | 280 W |
| AC-adapterfrequentie: | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Technische Specificaties |
|
| Gewicht en omvang: |
| Breedte apparaat (met standaard): | 613,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 371,7 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 52,5 mm |
| Gewicht (met standaard): | 7,8 kg |
| Gewicht: | 7,8 kg |
| Breedte verpakking: | 740 mm |
| Diepte verpakking: | 228 mm |
| Hoogte verpakking: | 480 mm |
| Gewicht verpakking: | 16,8 kg |
| Technische Specificaties |
|
| Eisen aan de omgeving: |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 10 - 90 procent |
| Technische Specificaties |
|
| Duurzaamheid: |
| Naleving van duurzaamheid: | t_yes |
| Duurzaamheidscertificaten: | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, TCO10 |
| Duurzame technologieën en materialen: | Het systeem bevat 5% gerecyclede magneten van zeldzame aardmetalen; 20% gerecycled metaal in de behuizing; 60% gerecycled plastic in het systeem; 25% ocean-bound plastic in de koelventilatormodule; Speakerbehuizing gemaakt met 5% gerecycled ocean-bound plastic; In de schermpanelen zit 35% gerecycled indium en 20% gerecycled glas |
| Technische Specificaties |
|
| Inhoud van de verpakking: |
| Inclusief muis: | t_yes |
| Muisconnectiviteit: | Bedraad |
| Toetsenbord inbegrepen: | t_yes |
| Toetsenbordconnectiviteit: | Bedraad |
| Numeriek toetsenblok: | t_no |
| Invoerapparaat model: | HP 125 Wired Mouse |
| Technische Specificaties |
|
| Logistieke gegevens: |
| UNSPSC-code: | 43211507 |
| Technische Specificaties |
|
| Overige specificaties: |
| Type behuizing: | Alles-in-een |
| Schermdiameter in centimeters: | 68,6 cm |
| Inclusief monitor: | t_yes |
| Netvoeding: | 280 W |
| Geheugenmodule type: | SODIMM |
| Intel® vProT Platform Eligibility: | t_no |
| Fabrieksgarantie: | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Ondersteuningsdienst inbegrepen: | HP 3 jaar desktop-hardwaresupport op volgende werkdag ter plaatse. De algemene voorwaarden zijn te vinden op https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385NLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123NLE.pdf |
| Technische Specificaties |
|
| Technische details: |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
|