Dé zakelijke printer voor maximale productiviteit Ga voor maximale printprestaties voor je bedrijf. Ervaar ultrasnel printen en een zorgeloze installatie en beheer met deze HP LaserJet Pro. Het compacte design maakt ook mobiel printen heel eenvoudig. Dankzij de moderne beveiliging is je netwerk optimaal beschermd.. HP TerraJet-cartridge
Printer met dynamische beveiliging Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
| Technische Specificaties |
| Printsnelheid: |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken: | Auto |
| Afdrukresolutie zwart: | 1200 x 1200 DPI |
| Kleur: | t_no |
| Printtechnologie: | Laser |
| Duplex printen: | t_yes |
| Maximale resolutie: | 1200 x 1200 DPI |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter): | 45 ppm |
| Opwarmtijd: | 55 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal): | 3,8 s |
| Watermerk printen: | t_yes |
| Functie voor afdrukken boekjes: | t_yes |
| Zuinig printen: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Kenmerken: |
| Gebruiksindicatie (maximaal): | 80000 pagina′s per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie: | 0 - 4000 pagina′s per maand |
| Printkleuren: | Zwart |
| Aantal printcartridges: | 1 |
| Paginabeschrijving talen: | PWG, URF, TIFF, PDF, PCLm |
| Printerlettertypen: | Scalable, TrueType |
| Land van herkomst: | Vietnam |
| Vervangende cartridges: | HP 162A originele zwarte LaserJet-tonercartridge (ca. 3.000 pagina′s) W1620A; HP 162X originele zwarte LaserJet tonercartridge (ca. 10.000 pagina′s) W1620X |
| HP-segment: | Midden- en kleinbedrijf |
| Technische Specificaties |
|
| Invoer- & uitvoercapaciteit: |
| Totaal aantal invoerladen: | 2 |
| Totale invoercapaciteit: | 350 vel |
| Totale uitvoercapaciteit: | 150 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit: | 100 vel |
| Papierlade 2 invoercapaciteit: | 250 vel |
| Multifunctionele lade: | t_yes |
| Multifunctionele ladecapaciteit: | 100 vel |
| Maximumaantal invoerladen: | 3 |
| Maximum invoercapaciteit: | 900 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit: | 150 vel |
| Technische Specificaties |
|
| Papier: |
| Maximale ISO A-series papierformaat: | A4 |
| Papierlade mediatypen: | Normaal papier, verbinding-papier, Gerecycled papier, Enveloppen, Labels, Zwaar papier, Lichtgewicht papier, Ruw papier, Postpapier |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9): | A4, A5, A6 |
| Non-ISO print papierafmetingen: | Executive, Legal, Letter, L, Statement, Oficio, 16K |
| JIS B-series maten (B0...B9): | B5, B6 |
| Afmetingen enveloppen: | 10, B5, C5, C6, DL, Monarch |
| Fotopapier afmetingen (imperial): | 4x6,5x7,5x8,3x5 |
| Aangepaste mediabreedte: | 76,2 - 216 mm |
| Aangepaste medialengte: | 127 - 355,6 mm |
| Papierlade mediagewicht: | 60 - 200 g/m² |
| Technische Specificaties |
|
| Poorten & interfaces: |
| Direct printen: | t_yes |
| USB-poort: | t_yes |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| Technische Specificaties |
|
| Netwerk: |
| Wifi: | t_yes |
| Ethernet LAN: | t_yes |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Bluetooth: | t_yes |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: | SSL/TLS, EAP-PEAP, EAP-TLS, WPA2, HTTPS, LEAP |
| Technische Specificaties |
|
| Prestatie: |
| Intern geheugen: | 512 MB |
| Maximaal intern geheugen: | 512 MB |
| Frequentie van processor: | 1200 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken): | 54 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken): | 6,5 dB |
| Technische Specificaties |
|
| Design: |
| Markt positionering: | Thuis & kantoor |
| Kleur van het product: | Blauw, Wit |
| Ingebouwd display: | t_yes |
| Beeldscherm: | LCD |
| Kleurenscherm: | t_yes |
| Beeldschermdiagonaal: | 6,1 cm (2.4") |
| Soort bediening: | Touch |
| Certificering: | CISPR 22:2008 Class B, CISPR 32:2015 Class B, EN 55032:2015+A11:2020 Class B, CISPR 35:2016, EN 55035:2017+A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, FCC CFR 47 Part 15 Class B, ICES-003, Issue 7 Class B, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 |
| Technische Specificaties |
|
| Energie: |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen: | 536 W |
| Stroomverbruik (gereed): | 6,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave): | 0,92 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0,05 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC): | 0,44 kWh/week |
| AC-ingangsspanning: | 110 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Technische Specificaties |
|
| Minimale systeemeisen: |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10 x64, Windows 10, Windows 11 x64, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem: | MacOS |
| Andere ondersteundende systemen: | ChromeOS, Android, iOS |
| Technische Specificaties |
|
| Eisen aan de omgeving: |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 10 - 32,5 °C |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 10 - 80 procent |
| Technische Specificaties |
|
| Duurzaamheid: |
| Duurzaamheidscertificaten: | Blue Angel |
| Technische Specificaties |
|
| Koolstofvoetafdruk: |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e): | 100 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e): | 74 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e): | 3 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e): | 11 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e): | 11 |
| Technische Specificaties |
|
| Gewicht en omvang: |
| Breedte: | 369 mm |
| Diepte: | 375 mm |
| Hoogte: | 204 mm |
| Gewicht: | 7,7 kg |
| Technische Specificaties |
|
| Verpakking: |
| Breedte verpakking: | 442 mm |
| Diepte verpakking: | 274 mm |
| Hoogte verpakking: | 407 mm |
| Gewicht verpakking: | 10,6 kg |
| Technische Specificaties |
|
| Inhoud van de verpakking: |
| Cartridge(s) meegeleverd: | t_yes |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart): | 3000 pagina′s |
| Meegeleverde kabels: | AC |
| Technische Specificaties |
|
| Brand-specifieke functies: |
| HP dynamische veiligheid: | t_yes |
| HP Security tools: | Beveiliging beheer: SNMP v1 v2 v3, SSL/TLS (HTTPS), 802.1x authenticatie; Beveiliging voor draadloze netwerken: WPA (Wi-Fi Protected Access) WPA2 WPA3, WEP-versleuteling (64- en 128-bits), 802.1x authenticatie (EAP-PEAP, LEAP, EAP-TLS) met RADIUS-servers |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (ABB) 198990244884; (ABT) 198122908363; (ABU) 198415393418; (ABY) 198122908370; (ACQ) 198122908387; (B13) 198122908394; (B19) 198122876228; (BAZ) 198122908400 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 198990244884, 198122908363, 198415393418, 198122908370, 198122908387, 198122908394, 198122876228, 198122908400 |
| Technische Specificaties |
|
| Technische details: |
| Aantal dozen per palletlaag: | 9 stuk(s) |
| Certificaten van naleving: | GS mark, CCC, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Technische Specificaties |
|
| Overige specificaties: |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik: | 30 - 70 procent |
| Soort voeding: | Internal (built-in) Power Supply |
| Aanbevolen temperatuur bij gebruik: | 15 - 27 °C |
| Formaten afwijkende media: | Tray 1: 76.2 x 127 to 215.9 x 355.6 mm; Tray 2, 3: 105 x 148 to 216 x 355 mm |
| Envelopinvoer: | t_no |
| Elektromagnetische compatibiliteit: | CISPR 22:2008 Class B, CISPR 32:2015 Class B, EN 55032:2015+A11:2020 Class B, CISPR 35:2016, EN 55035:2017+A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, FCC CFR 47 Part 15 Class B, ICES-003, Issue 7 Class B, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 |
| Compatibele besturingssystemen: | Android; iOS; Chrome OS; Windows 11 (64-bit and ARM64); Windows 10 (32-bit, 64-bit and ARM64); Linux: Debian 10; Linux: Debian 11; Linux: Elementary 6P; Linux: Fedora 31; Linux: Fedora 32; Linux: Fedora 33; Linux: Fedora 34; Linux: Fedora 35; Linux: Linuxmint 20.1; Linux: Linuxmint 20.2; Linux: Manjarolinux 20.2; Linux: Manjarolinux 21.0.7; Linux: Mxlinux 21; Linux: OpenSuse 15.1; Linux: OpenSuse 15.2; Linux: OpenSuse 15.3; Linux: Rhel 6; Linux: Rhel 7; Linux: Rhel 8; Linux: Ubuntu 20.04; Linux: Ubuntu 20.10; Linux: Ubuntu 21.04; Linux: Ubuntu 21.10; Linux: Zorin 15; Linux: Zorin 16; macOS 15 Sequoia; macOS Tahoe v26 |
| TEC (Typical Electricity Consumption) nummer: | 0.44 kWh/Week (Blue Angel); 0.47 kWh/Week (Energy Star 3.0) |
| UNSPSC-code: | 43212105 |
| Inhoud: | HP LaserJet Pro 4007dw printer; Voorgeïnstalleerde HP originele zwarte LaserJet tonercartridge (3000 pagina′s); Hardware-installatiegids; flyer met regelgeving; HP printersoftware is beschikbaar op www.hp.com/support ; Netsnoer; USB-kabel (alleen AP en draadloos) |
| Printen: | Zwart-wit afdrukken |
| Fabrieksgarantie: | Eén jaar garantie op reparatie in bench/depot. De garantie- en ondersteuningsopties variëren per product, land en lokale wettelijke vereisten. Neem contact op met je contractuele verkoper of ga naar https://hp.com/support voor de bekroonde HP service- en ondersteuningsopties in je regio. Optioneel en niet inbegrepen bij de aanschaf van een printer. Tot 3 jaar garantie beschikbaar bij productregistratie binnen 60 dagen na aankoop. Dekking is onderhevig aan de garantievoorwaarden van HP, inclusief beperkingen, uitsluitingen en regionale beschikbaarheid. Meld je aan op https://h41201.www4.hp.com/WMCF. Web/landing/promotie/14227/?nogeo=1 |
|