| Technische Specificaties |
| Processor: |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Processorfamilie: | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel: | 226V |
| Aantal processorkernen: | 8 |
| Processor aantal threads: | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor: | 4,5 GHz |
| Prestatiekernen: | 4 |
| Cores met laag energieverbruik: | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4,5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik: | 3,5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie: | 2,1 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik: | 2100 MHz |
| Processor cache: | 8 MB |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor basisvermogen: | 17 W |
| Maximaal turbovermogen: | 37 W |
| Technische Specificaties |
|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU): |
| Copilot+ PC: | t_yes |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU): | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning: | t_yes |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten: | t_yes |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU: | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot: | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot: | 40 TOPs |
| GPU-prestaties tot: | 53 TOPs |
| Technische Specificaties |
|
| Geheugen: |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Maximum intern geheugen: | 16 GB |
| Intern geheugentype: | LPDDR5x-SDRAM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens: | 8533 MT/s |
| Technische Specificaties |
|
| Opslagmedia: |
| Totale opslagcapaciteit: | 512 GB |
| Opslagmedia: | SSD |
| Soort optische drive: | t_no |
| Totale capaciteit SSD′s: | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD′s: | 1 |
| SSD capaciteit: | 512 GB |
| SSD interfaces: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | t_yes |
| SSD-vormfactor: | M.2 |
| M.2 SSD-grootte: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | t_no |
| Technische Specificaties |
|
| Grafisch: |
| Aparte grafische adapter: | t_no |
| Ingebouwde grafische adapter: | t_yes |
| Discreet grafische adapter model: | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant: | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter: | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics 130V |
| Technische Specificaties |
|
| Prestatie: |
| Chipset moederbord: | Intel SoC |
| Wachtwoordbeveiliging: | t_yes |
| Password bescherming: | HDD |
| Trusted Platform Module (TPM): | t_yes |
| Type product: | Mini PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Ingebouwde luidsprekers: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Netwerk: |
| Ethernet LAN: | t_yes |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 100,1000 Mbit/s |
| Wifi: | t_yes |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller: | Realtek |
| WLAN-controller-model: | Realtek RTL8852BE |
| Soort antenne: | 2x2 |
| Bluetooth: | t_yes |
| Bluetooth-versie: | 5.2 |
| Technische Specificaties |
|
| Poorten & interfaces: |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A: | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C: | 1 |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort versie: | 1.4b |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| HDMI versie: | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Energie: |
| Netvoeding: | 65 W |
| Technische Specificaties |
|
| Design: |
| Type behuizing: | Mini PC |
| Kleurnaam: | Raven black |
| Volume: | 1 l |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | t_yes |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Technische Specificaties |
|
| Software: |
| Taal besturingssysteem: | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem: | Windows 11 Pro |
| Technische Specificaties |
|
| Beeldscherm: |
| Inclusief monitor: | t_no |
| Technische Specificaties |
|
| Audio: |
| Audiosysteem: | High Definition Audio |
| Aantal luidsprekers: | 1 |
| Technische Specificaties |
|
| Eisen aan de omgeving: |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag: | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag: | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf: | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag: | 0 - 12192 m |
| Technische Specificaties |
|
| Gewicht en omvang: |
| Breedte: | 179 mm |
| Diepte: | 182,9 mm |
| Hoogte: | 36,5 mm |
| Gewicht: | 1,1 kg |
| Technische Specificaties |
|
| Verpakking: |
| Breedte verpakking: | 242 mm |
| Diepte verpakking: | 250 mm |
| Hoogte verpakking: | 187 mm |
| Gewicht verpakking: | 2,6 kg |
| Technische Specificaties |
|
| Inhoud van de verpakking: |
| Inclusief muis: | t_yes |
| Muisconnectiviteit: | Bedraad |
| Toetsenbord inbegrepen: | t_yes |
| Technische Specificaties |
|
| Certificaten: |
| Certificering: | ENERGY STAR 9.0RoHS compliantTCO Certified, generation 10 |
| Technische Specificaties |
|
| Toetsenbord: |
| Toetsenbordconnectiviteit: | Bedraad |
|