Categorieën
Communication-> (934)
  Network cards-> (116)
  Onderdelen (281)
  Smartphone-> (58)
  Switches Hub (317)
  Wifi AP-> (51)
  Wifi nic (11)
  Wifi router-> (100)
Components-> (2063)
Computers-> (1283)
LCD Media-> (1227)
Printer Scanner-> (580)
Runic Toppers-> (93)
Software-> (76)
Storage-> (2176)
Supplies-> (2574)
Fabrikanten

58,40

Modulo SFP+compatibile HP 0231A0A6
[0231A0A6ST]

Modulo SFP+compatibile HP 0231A0A6
StarTech.com HP 0231A0A6 compatibel SFP+ transceiver module 10GBase-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10310 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Mean time between failures (MTBF): 498745585 uur, Merkcompatibiliteit: HP. Typisch stroomverbruik: 1,3 W. Breedte: 58,4 mm, Diepte: 13,9 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 115 mm

Technische Specificaties
Prestatie
SFP transceiver type:Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens:10310 Mbit/s
Soort aansluiting:SFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund:t_yes
Vezel-optische connector:LC
SFP-zendernorm:SR
Maximaal bereik:300 m
Golflengte:850 nm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM):t_yes
Kenmerken
Kleur van het product:Zilver
Mean time between failures (MTBF):498745585 uur
Merkcompatibiliteit:HP
Compatibele producten:0231A0A6
Certificering:CE, FCC, UR
Energie
Typisch stroomverbruik:1,3 W
Gewicht en omvang
Breedte:58,4 mm
Diepte:13,9 mm
Hoogte:13,7 mm
Gewicht:20 g
Verpakking
Aantal inbegrepen producten:1 stuk(s)
Breedte verpakking:90 mm
Diepte verpakking:115 mm
Hoogte verpakking:31 mm
Gewicht verpakking:50 g

Beschikbare opties:

Recyclagebijdrage, Bebat:

Beoordelingen
Snelzoeken
 
Gebruik sleutelwoorden om het artikel te zoeken.
Geavanceerd zoeken
0 items