Categorieën
Communication-> (668)
  Network cards-> (72)
  Onderdelen (223)
  Smartphone-> (34)
  Switches Hub (227)
  Wifi AP-> (38)
  Wifi nic (10)
  Wifi router-> (64)
Components-> (1497)
Computers-> (905)
LCD Media-> (738)
Printer Scanner-> (480)
Runic Toppers-> (77)
Software-> (63)
Storage-> (1634)
Supplies-> (1937)
Fabrikanten

46,90

Cable - 15m OM3 LC/LC Fiber Optical Cord
[A50FBLCLC15]

Cable - 15m OM3 LC/LC Fiber Optical Cord
StarTech.com 15 m OM3 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 m, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Aqua

Technische Specificaties
Kenmerken
Lengte snoer:15 m
Soort kabel:LSZH
Type glasvezel:OM3
Aansluiting 1:LC
Aansluiting 2:LC
Geslacht connector:Male connector / Male connector
Kleur kabel:Aqua
Full duplex:t_yes
Kern diameter:50 m
Bekleding diameter:125 m
Draad modus structuur:Multimode
Ondersteunde golflengten:850 nm
Overdrachtssnelheid:100 Gbit/s
Materiaal buitenmantel:Halogeenvrij
Halogeen vrij:t_yes
RoHS compliance:t_yes
REACH geschikt:t_yes
Certificering:CE
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:-20 - 60 C
Temperatuur bij opslag:-20 - 60 C
Gewicht en omvang
Gewicht:180 g
Verpakking
Breedte verpakking:220 mm
Diepte verpakking:200 mm
Hoogte verpakking:32 mm
Gewicht verpakking:184 g

Beschikbare opties:

Recyclagebijdrage, Bebat:

Beoordelingen
Snelzoeken
 
Gebruik sleutelwoorden om het artikel te zoeken.
Geavanceerd zoeken
0 items