Categorieën
Communication-> (532)
  Network cards-> (74)
  Onderdelen (59)
  Smartphone-> (40)
  Switches Hub (235)
  Wifi AP-> (68)
  Wifi nic (3)
  Wifi router-> (53)
Components-> (1076)
Computers-> (611)
LCD Media-> (721)
Printer Scanner-> (273)
Runic Toppers-> (6)
Software-> (94)
Storage-> (458)
Supplies-> (684)
Fabrikanten

140,90

Fiber Optic to Ethernet Media Converter
[IMC100MSFP]

Fiber Optic to Ethernet Media Converter
StarTech.com IMC100MSFP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 500000 uur. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Ingangsspanning: 12 . 56 V, Typisch stroomverbruik: 1,92 W, Stekker type: Type N

Technische Specificaties
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens:100 Mbit/s
Converter input interface:10Base-T,100Base-TX
Converter output interface:100Base-FX
Netwerkstandaard:IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Jumbo Frames ondersteuning:t_yes
Jumbo frames:16000
Duplex systeem:Volledig
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector:SFP
Connectiviteitstechnologie:Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten:1
Fibre channel-poorten:1
Prestatie
Draad modus structuur:Multimode, Single-mode
Mean time between failures (MTBF):500000 uur
Design
Intern:t_no
LED-indicatoren:t_yes
Kleur van het product:Zwart
Materiaal behuizing:Aluminium
Internationale veiligheidscode (IP):IP30
DIN rail bevestiging:t_yes
Certificering:CE, FCC
Energie
Ingangsspanning:12 - 56 V
Typisch stroomverbruik:1,92 W
Power over Ethernet (PoE):t_no
Stekker type:Type N
Gewicht en omvang
Breedte:36 mm
Diepte:59 mm
Hoogte:50 mm
Gewicht:81,4 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:-40 - 75 C
Temperatuur bij opslag:-40 - 85 C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf:5 - 95 procent
Verpakking
Breedte verpakking:155 mm
Diepte verpakking:105 mm
Hoogte verpakking:64 mm
Gewicht verpakking:200 g
Inhoud van de verpakking
Gebruiksaanwijzing:t_yes
Technische details
Duurzaamheidscertificaten:RoHS
Logistieke gegevens
Breedte van de omdoos:35,5 cm
Lengte omdoos:34,5 cm
Hoogte van de omdoos:22,5 cm
Hoeveelheid per omdoos:20 stuk(s)

Beschikbare opties:

Recyclagebijdrage, Bebat:

Beoordelingen
Snelzoeken
 
Gebruik sleutelwoorden om het artikel te zoeken.
Geavanceerd zoeken
0 items